Nasi tenisiści znów w akcji!

Nasza reprezentacja w składzie: Sandra Styś, Jakub Sobek, Jakub Bar, Amelia Jaroń, Kamil Sobek, Kamil Rajzer, Amelia Fuchs i Zuzanna Nizioł godnie zaprezentowała się podczas XIII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar „Prezesa UKS Soninianka Sonina”, który odbył się 14 kwietnia br. tym razem wyjątkowo w Kosinie. Sandra Styś w kategorii dziewcząt klas VI zajęła I miejsce oraz zwyciężając w kategorii Open uzyskała zaszczytny Tytuł Mistrza Gminy Łańcut Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w roku 2013/2014. Kamil Sobek uplasował się na III pozycji wśród chłopców z klas V, a Amelia Jaroń zajęła IV lokatę wśród dziewcząt klas V.
W ogólnej klasyfikacji Szkoła Podstawowa w Handzlówce zajęła III miejsce. Cieszymy się bardzo z kolejnych sukcesów tenisistów i gratulujemy zawodnikom i panu Maciejowi Kusiakowi!