Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, które rozpoczęliśmy mszą św., a następnie udaliśmy się do szkoły. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu przez wszystkich hymnu szkoły, odbyło się uroczyste przekazanie Sztandaru. Następnie Pan Dyrektor wręczył uczniom nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem, listy gratulacyjne dla rodziców oraz świadectwa ukończenia szkoły uczniom klasy ósmej. Podczas uroczystości gościliśmy również przedstawicieli OSP w Handzlówce, którzy wręczyli nagrody za udział w konkursach strażackich oraz udzielili kilku cennych rad na temat tego jak bezpiecznie wypoczywać podczas wakacji. Na koniec Absolwenci pożegnali się ze szkołą i podziękowali wszystkim za wspólnie spędzone lata. Również uczniowie klas młodszych skierowali kilka słów do swoich starszych koleżanek i kolegów życząc im powodzenia w nowych szkołach. Niespodziankę dla Pani Gabrieli Trojnar przygotowali rodzice i uczniowie  klasy trzeciej, którzy kończyli pierwszy etap edukacji.


Teraz czas już zacząć długo oczekiwane wakacje. Życzymy wszystkim, aby był to czas pełen wspaniałych przygód i niezapomnianych wrażeń. Życzymy również naszym drogim Absolwentom powodzenia w nowych szkołach, aby spotkali na swoich drogach życzliwych i pomocnych ludzi oraz czerpali z życia pełnymi garściami i nie odkładali swoich planów na później, gdyż przyszłość zaczyna się dzisiaj.
A to nasi nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2021/2022 wysokie wyniki w nauce oraz zachowaniu:
KLASA I:
Cieszyński Stanisław
Kupiec Ignacy
Liszka Blanka
Pelc Krzysztof
Szpytma Martyna
Trojnar Bartłomiej
KLASA II:
Cieszyński Maksymilian
Kucaj Lena
Kuźniar Kacper
Pelc Aleksander
Skóra Magdalena
KLASA III:
Balawender Piotr
Cwynar Maja
Król Seweryn
Pelc Maksymilian
Rochacka Lena
Szydełko Katarzyna
Trojnar Natalia
KLASA IV:
Inglot Dagmara
Magryś Zofia
Wróżek Magdalena
KLASA V:
Bała Łukasz
Dudek Kamila
Homenda Jagoda
KLASA VI:
Cwynar Emilia
Liszka Nikodem
KLASA VII:
Ciosek Alexander
KLASA VIII:
Kuźniar Emilia
Kuźniar Jakub
Pelc Szymon

Dodatkowo uczniowie klas IV-VIII otrzymali Stypendium Wójta Gminy Łańcut. Radzie Rodziców składamy serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród książkowych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.